2Kritikai.lt

Lapinas ir Snapinas kritikuoja

2kritikai

Publikuota 2016-04-15,

Artimiausias žmogui DNR yra kiaulės DNR. Mokslininkai neranda „trūkstamos grandies“ tarp neandartaliečio ir homo sapiens, nes tokios tiesiog nėra. „Kodėl?“ paklausite Jūs, mes nedvejodami atsakome – neandartalietis tiesiog apturėjo romantišką vakarą prie surūgusių vaisių taurės su mūsų vėliau prijaukintu gyvuliu – kiaule. Tuo metu turbūt tai buvo laukinis šerniukas. Neandartaliečio DNR aistringos nakties nuotykyje susimaišo su laukinės kiaulės ir gauname naują, progresyvią ir pranašesnę rūšį – homo sapiens.

Kiaulės DNR pavyzdys.

Homo sapiensui kiaulė buvo naudingas partneris, kurį galima valgyti ir jo odom apsirengti, o vat bukesnis savęs variantas neadartalietis absoliutai niekingas ir nenaudingas. To pasekoje, beabejo, kelių tūkstančių metų bėgyje, neandartaliečius išnaikinome kaip kokius retardus, o kiaules pasilikome.

Iki šių dienų yra išlikę eilė netiesioginių etnografinių įrodymų – įvairių posakių, legendų, padavimų ar paniatijų. keletas pavyzdžių:

Dabartinėje homo sapiens civilizacijoje taip pat matome daug sąsajų su savo išdykusia praeitimi:

Akivaizdus vizualinis homo sapiens panašumas.

image description Homo sapiens bandymas pritraukti savo kūrinius prie savo šaknų

Bandymas pritraukti daugiau lankytojų apeliuojant į kilmę.

Irgi įrodymas - bandymas neigti sąsajas su homo sapiens ir negatyviai vaizduoti kiaules.

Vietoje galutinio įrodymo 2kritikai tiesiog nori Jūsų paklausti – ar dar ilgai bandysite neigti kiaulišką prigimtį. Juk akivaizdžiai per gyvenimą norėjote ne vienam savo rūšies atstovui padaryti kiaulystę ar tiesiog papjauti kaip kiaulę. Atsigręžkit į šaknis.


Naujesnė kritika:

Sveikinimai dešiniajam sektoriui. Angliškai.

Tikrasis...

Skaityti toliau

Ankstenė kritika:

Netikėtai sulaukę didžiulio lankytojų antplūdžio dažnai patys sulaukiame kritikos: kas jūs tokie...

Skaityti toliau