2Kritikai.lt

Lapinas ir Snapinas kritikuoja

2kritikai

Publikuota 2016-10-02,

Nesiseka gyvenime? Atsibodo logiškas ir racionalus mąstymas? Norite pradėti kažkuo piktintis? Nesijaudinkit, iki sėkmės tik 6 žingsneliai:

1. Išsigąsti mąstymo

Tereikia išsigąsti visko, kas reikalauja šiek tiek susikaupti ir pamąstyti. Dažniausiai kelionė pradedama nuo matematikos, kai pirmą kartą pamatomos sąvokos kaip „kvadratinė šaknis“, „logaritmas“. Beabejo galima būtų susikaupti vienai minutei ir suvokti šias sąvokas, išdėstytas 5 klasės vadovėlyje, bet mes juk gyvename 21-ame amžiuje ir nebesam darbiniai arkliai kad dėtume pastangas! Nustokit mus engti su savo logika ir faktais! Teisingas kelias yra išsigąsti šių sąvokų, užsiblokuoti bet kokius tolimesnius bandymus naudoti smegenis ir pasislėpti savo safe space kokonėlyje, nes mąstymas labai skausminga ir traumuoja.

image description Kaip sunku galvoti

2. Retardizmo integracija

Nesustokite ties išgąsčiu. Išsiplėskite ir integruokite jį į savo kasdienybę. Čia loginė grandinė turi būti paprasta kaip ir komunistuojančio liumpenproletariato mąstysena:

Kažkas skamba bauginančiai sudėtingai -> Išsigąsti mąstymo -> Įdėti nulį pastangų į bandymus suprasti -> „Nesuprantu, vadinasi tai netiesa“

Pritaikykite šį gyvenimo principą ir visoms mokslo šakoms, kurių nesuprantate: fizikai, chemijai, biologijai, geologijai ir t.t. Geriausia jei informuojate kitus apie savo naujai atrastą anti-mokslą ir tikėjimą hipokritiškai naudodamiesi kompiuteriu ir šviesolaidiniu internetu. Jeigu kas nors su jumis nesutinka, o galiausiai išvadina retardu, giliai įsižeiskite ir pradėkite verkti „kodėl tu negerbi mano įsitikinimų?“, nes juk visi įsitikinimai, net ir patys debiliškiausi, privalo būti gerbiami, taip? Jei atsakėte į šį klausimą „taip“, sveikiname, jūs vienu žingsneliu arčiau sėkmės.

Kodėl tu negerbi mano nuomonės?

3. Užpildyti likusią tuštumą pasakomis

Logiško ir racionalaus mąstymo pašalinimas iš gyvenimo palieka sieloje tuštumą, kurią reikia kažkuom užpildyti. Tik nereikia prarasti vilties – visuomet vietoje mokslo žinių galima pasirinkti net ir kvailiausiam kaimo artojui suprantamą pasakojimą apie skraidančius nematomus visagalius super žmuogus, kalbančias gyvates, telepatiją, horoskopiją, neišvengiamą Marksistinį rojų ir kitus kliedesius, gražiai užmaskuotus protingai skambančiais žodžiais arba manipuliaciniais retorikos triukais.

Knygų pasirinkimas jums - didelis

4. Pasirinkus pasaką, jos neskaityti

O kam vargintis? Geriau pasirinkti gudrų žmuogų, kuris žino geriau ir papasakos jums viską kaip yra ir kaip reikia, supaprastinai ir tinkamai, nes pačiam mąstyti, kaip jau nustatėme anksčiau, yra labai skausminga ir traumuoja. Atsipalaiduokite ir pasiduokite kitų valiai ir protpisystei. Tegul kiti už mus galvoja. Yra nustatyta kad kvailiai yra laimingesni (reikia suprasti kad ypač tose šalyse, kurių ekonomikas prievartauja pernelyg dosnios pašalpų sistemos).

Pasirink teisingai

5. Pasipiktinti

Pasiekus šią būseną natūraliai kils nepasitikėjimas ir pyktis ant įvairių faktų: evoliucijos, gravitacijos, besiplečiančios visatos, mokslinio metodo. Nes juk pasaulis yra 6000 metų senumo, žinau, nes gudrus žmuogus man sakė bereikalingai dideliame pastate gyvenvietės centre. Pastatas tikrai didelis, tai ir gudrus žmuogus nejaugi meluos? Taikykite šį dėsnį ir kitose gyvenimo srityse, pvz.:

Šis gudrus žmuogus iš straigtasparnio miniai mėtė nemokamus ledus – vadinasi viskas ką jis sako yra tiesa. Vargonų muzika skambėjo labai didingai – vadinasi viskas, kas buvo pasakyta iki muzikos yra tiesa. Aš niekaip nesuprantu kaip išvedamos augalų ar naminių gyvūnų veislės, todėl evoliucijos atrankos dėsniai yra nesąmonė. Žemė senesnė nei 4 milijardai metų? Eik tu, negali būti, iš kur čia toks didelis skaičius nesąmonė (lol).

6. Priprasti prie kognityvinio disonanso

Dinozaurai? Radiometrinis datavimas? Kosmoso stebėjimai radioteleskopais? Vakcinos? Lėktuvų reaktyviniai varikliai išmeta vandens garus, kurie šaltame ore iškart kondensuojasi į debesis? Visa tai niekai ir netiesa. Geriausia jei apie šias įžvalgas skelbiate mobiliojo ryšio pagalba tuo pačiu metu naudojantis GPS technologija, sukurta remiantis kažkokiais ten Einšteino kliedesiais apie reliatyvumo teorijas. Tai juk tik teorijos, o Jėzus tai tikras, tereikia jį priimti į save. O kas nesutinka, tas debilas. Arba jį šėtonas užvaldė (čia anoksai dar vienas nematomas skraidantis superžmuogus). Bonus taškas jei nuoširdžiai tikite, kad dėl savo tikėjimo jūs esate kažkuom pranašesni už netikinčius ir manote kad juos reikia „gelbėti“.

Ar jau priėmei Jėzų į širdį?

Štai ir viskas. Proto ubagystė sėkmingai pasiekta. Pažengusiems siūlome pereitį į sekantį lygį ir pradėti įkyriai visiems, kam nepasisekė atsidurti šalia, brukti savo „nušvitimo“ idėjas, dalytis įdomiausiom biblijos citatom, aiškinti apie gyvenimo prasmę ir gąsdinti pragaru, žaibo nutrenkimu, prasmegimu kiaurai žemę ar dar kokia nors negerove, jei tik jūsų pasirinkta auka su jumis nesutinka.

Cituojant bibliją, siūlome naudoti šias itin praktiškas, išmintingas ištraukas:

Tai tiek. Sekantį kartą šioje rubrikoje aprašysime horoskopijos tiesas, komunizmo klystkelius ir anti-mokslinio mąstymo kloakas. Gero savaitgalio!


Naujesnė kritika:

2kritikai gavo kvietimą į gimtadienį. Prisijungsime ir gerai pašėlsime kaip pats jubiliatas mokė.

Jeigu...

Skaityti toliau

Ankstenė kritika:

Nuo išdidžių kaimų kiemų, proletarų valgyklų iki pat aukščiausių valdymo organų sklinda kalbos,...

Skaityti toliau